Aktualności
Dunlop Scout Squash Open kat.A

Zachęcamy do obejrzenia, krótkiego filmu z turnieju PFS A, którego DUNLOP SPORT POLSKA był partnerem. Dunlop Scout Squash Open kat.A dnia 15-16.02.14 r. 
ZMIANA DYSTRYBUTORA MARKI DUNLOP W POLSCE.

Dunlop Slazenger International Ltd. wspólnie z W&W Racket Sports mają przyjemność ogłosić, że zawarły porozumienie w sprawie dystrybucji marek Dunlop, Slazenger i Carlton na terenie Polski. Po czterech latach współpracy z firmą Optimum Distribution Sp. z o.o. marka Dunlop postanowiła zmienić partnera na polskim rynku.

 

Po dokładnej ocenie polskiego rynku, jego możliwości i wymagań, firmy W&W Racket Sports oraz DSIL Ltd. osiągnęły wspólny pogląd na temat podstawowych strategii, które są niezbędne, aby osiągnąć powodzenie marek Dunlop, Slazenger i Carlton na polskim rynku. W&W Rackets Sports jest obecnie upoważnionym przedstawicielem do kontaktów na rynku polskim. Obie firmy są bardzo zadowolone z zawartej umowy. Dotychczasowe doświadczenie firmy W&W Racket Sports w zakresie dystrybucji produktów sportowych pozwoli na odbudowanie pozycji mark Dunlop w Polsce.

 

Zapraszamy do współpracy.

 

Data dodania: 31-01-2012Sklepy internetowe KQS.store | Projekt i realizacja : sucro.pl