PLECAK

Plecak z kolekcji Dunlop Biomimetic - linii produktów inspirowanych naturą. Funkcjonalny plecak tenisowy Biomimetic Large Backpack z kolekcji firmy Dunlop. Idealny dla osób szukających wysokiej jakości, funkcjonalnego i pojemnego plecaka na korty. 

Dwukomorowy, spokojnie pomieści 2-3 rakiety, ubranie i drobne akcesoria. Komora przeznaczona na rakiety zamykana jest na całej długości solidnym, dwukierunkowym zamkiem co znacznie ułatwia wkładanie do niej rzeczy. Na jej szczycie znajduje się regulowany pasek z klamrą, którym możemy spiąć rączki rakiety i zapobiec w ten sposób przesuwaniu się rakiet wewnątrz plecaka.

Dodatkowo na obu bokach znajdują się pasy kompresyjne, dzięki którym możemy jeszcze dokładniej zabezpieczyć rakiety przed niekontrolowanym wypadnięciem.

W drugiej komorze spokojnie zmieścimy ubranie, piłki i drobne akcesoria. Wewnątrz komory znajduje się sporej wielkości kieszeń chroniona rzepem (np. na portfel czy dokumenty) oraz kieszonka z siatki zamykana na zamek (np. telefon komórkowy czy odtwarzacz MP3). Dużym udogodnieniem jest specjalny otwór służący do wyprowadzenia na zewnątrz słuchawek. Komora rozsuwana jest na całej długości solidnym, dwukierunkowym zamkiem.

Z przodu umiejscowiona jest jeszcze jedna, niewielka kieszonka na drobne akcesoria. Kieszeń chroniona jest mocnym zamkiem.

Plecak wykonany został, jak reszta produktów z serii Biomimetic, z wysokiej jakości trwałych i łatwych w utrzymaniu czystości materiałów. Spód został pokryty specjalną warstwą chroniącą przed przetarciami i zabrudzeniami.

System nośny plecaka stanowią dwie mocne, miękkie szelki z możliwością regulacji. Dodatkowo plecak możemy przenosić w dłoni za pomocą solidnego uchwytu.

Wymiary: 46 x 28 x 20 cm.

 

PRODUKTY POKREWNE

Sklepy internetowe KQS.store | Projekt i realizacja : sucro.pl