PLECAK TENISOWY DUNLOP PERFORMANCE BACKPACK

Plecak tenisowy Dunlop Performance Backpack. Idealny dla osób szukających funkcjonalnego plecaka na korty, siłownię lub na co dzień. Dwukomorowy, spokojnie zmieści 2 rakiety i kilka najbardziej potrzebnych na korcie rzeczy.
 
Komora przeznaczona na rakiety umiejscowiona jest z tyłu i zamykana jest solidnym, dwukierunkowym zamkiem, co znacznie ułatwia wkładanie do niej rzeczy.
Szeroko otwierana komora główna spokojnie zmieści ubranie, piłki i drobne akcesoria. Komora zamykana jest solidnym, dwukierunkowym zamkiem. Na klapie umiejscowiona jest kieszeń z zamkiem przeznaczona na mniejsze akcesoria.
Atutem plecaka jest osobna, wentylowana kieszeń na buty. Znajduję się ona na dole plecaka a dostęp do niej jest z zewnątrz, dzięki czemu w łatwy i szybki sposób włożymy do niej obuwie bez konieczności dostawania się do środka. Kieszeń od zewnątrz oraz dolna część plecaka została pokryta gumą, która chroni plecak przed przetarciami zwiększając jego wytrzymałość.  Plecak wyposażony został również w boczne kieszonki wykonane z mocnej siateczki z elastycznym ściągaczem np. na bidon lub puszkę piłek.

System nośny plecaka stanowią dwie mocne, miękkie szelki z możliwością regulacji. Dodatkowo plecak możemy przenosić w dłoni za pomocą solidnego uchwytu. Plecy plecaka podbite są miękką gąbką pokrytą siatką, podnosi to komfort noszenia.

Wykonany z solidnego grubego materiału, który wydłuży czas użytkowania i trwałość plecaka. Atrakcyjny wygląd plecaka podnoszą kontrastowe wstawki oraz elementy graficzne. Dodatkowo zastosowane odblaskowe tasiemki na uchwycie suwaka, zwieszają nasze bezpieczeństwo i widoczność podczas zmroku.

    Wymiary: wys: 50 cm, szer: 32 cm, gł: 20 cm.
    Kolor: Czarny / szary / jasno pomarańczowy.
    Materiał: 600D Nylon

PRODUKTY POKREWNE

Sklepy internetowe KQS.store | Projekt i realizacja : sucro.pl