HYPERFIBRE+ EVOLUTION

hyperfibre

Rakieta do squasha DUNLOP HYPERFIBRE+ EVOLUTION w najnowszej odsłonie. Firma DUNLOP to jeden ze światowych liderów w produkcji sprzętu do squasha.

Wszystkie komponenty zastosowane do budowy nowej serii HYPERFIBRE+, zostały tak zaprojektowane aby  zwiększyć prędkość główki rakiety i nadać większe przysporzenie uderzonej piłce.
Połączenie kilku nowych technologii HYPERFIBRE+ sprawia że energia, którą generuję gracz przekłada się na potężną moc uderzenia i niesamowite czucie rakiety.

W serii HYPERFIBRE+ EVOLUTION zastosowano hybrydową  konstrukcję ramy, która charakteryzuje się dobrym połączeniem mocy i kontroli. Idealna rama dla graczy szukających grywalności we wszystkich warunkach.
 
Konstrukcja rakiety została tak zaprojektowana, aby zminimalizować jej odkształcenie podczas uderzenia piłki. Dzięki takiej budowie rakieta ma większą stabilność. Przekłada się to na większą kontrolę i precyzję.

Model HYPERFIBRE+ EVOLUTION to najcięższa rakieta w serii EVOLUTION. Posiada klasyczny układ strun, który poprawia kontrolę i czucie piłki. Balans umieszczony na środku dla poprawy stabilności a waga 130 g generuje dodatkową moc uderzenia.

W zestawie:

Rakieta w sprzedaży jest fabrycznie naciągnięta przez producenta oraz posiada oryginalny pokrowiec.

KONSTRUKCJA
PREMIUM GRAPHITE & HYPERFIBRE+
POWIERZCHNIA GŁÓWKI
490 cm2
WAGA
130 gram (bez naciągu)
BALANS
EVEN
ILOŚĆ STRUN
14 x 18
SIŁA NACIĄGU
9-14 kg
POKROWIEC
TAK - PEŁNY

PRODUKTY POKREWNE

Sklepy internetowe KQS.store | Projekt i realizacja : sucro.pl