HYPERFIBRE+ REVELATION 135

hyperfibre

Rakieta do squasha DUNLOP HYPERFIBRE+ REVELATION 135 w najnowszej odsłonie. Firma DUNLOP to jeden ze światowych liderów w produkcji sprzętu do squasha.

Wszystkie komponenty zastosowane do budowy nowej serii HYPERFIBRE+ zostały tak zaprojektowane aby  zwiększyć prędkość główki rakiety i nadać większe przysporzenie uderzonej piłce.
Połączenie kilku nowych technologii HYPERFIBRE+ sprawia że energia, którą generuję gracz przekłada się na potężną moc uderzenia i niesamowite czucie rakiety.

W serii HYPERFIBRE+ REVELATION 135 zastosowano otwartą konstrukcja rakiety, ranę z tzw. otwartym gardłem, która charakteryzuję się większym polem optymalnego trafienia tzw. sweet spot.
Konstrukcja tego typu przeznaczona jest dla osób szukających rakiety generującej dużą moc oraz chcących ulepszyć konsekwentność uderzeń.

Konstrukcja rakiety została tak zaprojektowana, aby zminimalizować jej odkształcenie podczas uderzenia piłki. Dzięki takiej budowie rakieta ma większą stabilność. Przekłada się to na większą kontrolę i precyzję.

Model REVELATION 135 to najcięższa rakieta w serii HYPERFIBRE+ REVELATION 135. Waga rakiety plus układ strun w technologii Power Max generuję potężną większą moc uderzenia a balans przesuniętym na rączkę  zwiększa manewrowalność rakiety.

W zestawie:

Rakieta w sprzedaży jest fabrycznie naciągnięta przez producenta oraz posiada oryginalny pokrowiec.

KONSTRUKCJA
PREMIUM GRAPHITE & HYPERFIBRE+
POWIERZCHNIA GŁÓWKI
500 cm2
WAGA
135 gram (bez naciągu)
BALANS
HEAD LIGHT
ILOŚĆ STRUN
14 x 18 Powermax
SIŁA NACIĄGU
9-14 kg
POKROWIEC
TAK - PEŁNY

PRODUKTY POKREWNE

Sklepy internetowe KQS.store | Projekt i realizacja : sucro.pl