SRIXON CX 2.0

srixon

POŁĄCZ KONTROLĘ Z SIŁĄ

Przejmij kontrolę nad swoją grą z precyzją CX 2.0. Po dołożeniu dodatkowej mocy i podkręcenia, ta rakieta jest szybka i zwrotna. Idealna dla zaawansowanych i średnio-zaawansowanych graczy.

Seria CX = KONTROLA

Przejmij grę z gwałtownymi, superszybkimi uderzeniami. Nasza Seria CX została stworzona dla Ciebie, jeśli lubisz czuć każdy detal swojego uderzenia. Prowadź piłkę z mocnym uderzeniem, niezrównaną mocą i kliniczną precyzją dzięki nowoczesnej ramie w stylu „pudełkowym”. Idealna, jeśli jesteś zaawansowanym graczem, lubiącym grać z tyłu kortu i uderzającym płaskie, głębokie piłki.

sonic core dunlop

SONIC CORE TECHNOLOGY
Łatwiejszy return - Wysokiej jakości materiał EVA na bazie silikonu umieszczony jest w kluczowych miejscach ramy. Ich wysoka elastyczność i właściwości odbicia ułatwią Ci uderzenie z returnu.
Uderzaj mocniej - Naciąg kompresuje się przy uderzeniu piłki, następnie pomnaża siłę i oddaje ją piłce. Dzięki temu Twoje uderzenia są jeszcze silniejsze.
Graj wygodnie - Technologia Sonic Core redukuje drgania ramy. Tak więc Twoja rakieta jest wygodniejsza i pozostaje pod Twoją kontrolą.

PEAK SHIFTER FRAME  - Uderzaj głębsze, bardziej przenikliwe piłki.
Zyskaj więcej kontroli i podkręcenia aby grać głębsze i bardziej przenikliwe piłki, dzięki wielowymiarowej geometrii ramy.

HR GROMMET  - Czuj każde uderzenie.
Zyskaj wyczucie i wygodę podczas uderzenia piłki. Przelotki wykonano z HYBRAR® - materiału absorbującego wibracje.

STRAIGHT STRING SYSTEM - Graj uderzenia z jeszcze większą siłą.
Równoległe przelotki i naciąg tworzą większą powierzchnię uderzenia. To znaczy, że możesz grać z większą siłą, podkręceniem i wyczuciem.

SYNCHRO CHARGE SYSTEM - Graj wyraźniejsze i czystsze uderzenie.
Redukuj wibracje swoich uderzeń i uzyskaj większą stabilność uderzeń poza centralnych. To wszystko dzięki wysokiej elastyczności konstrukcji węglowej.

HEAT CONVERT - Graj bardziej skupione uderzenia.
Poczuj czystszy kontakt z piłką dzięki technologii konwersji energii cieplnej. To pomaga zredukować wibracje bez zwiększenia wagi czy redukcji mocy ramy.

INSPIRUJĄCE PARTNERSTWO
Firmy Dunlop i Srixon połączyły siły, łącząc ponad 100-letnie doświadczenie z rzemiosłem precyzyjnej japońskiej inżynierii.  Ta połączona wiedza pozwoliła nam stworzyć gamę technicznie lepszych rakiet, perfekcyjnie przystosowanych do Twojej gry. Rakiet, które są tak naturalne, że staną się przedłużeniem Ciebie. 

KONSTRUKCJA
PREMIUM GRAPHITE - SRIXON
POWIERZCHNIA GŁÓWKI
98 cali / 630 cm2
WAGA
305 g (bez naciągu)
DŁUGOŚĆ
27 cali - 69 cm
BALANS
310 mm
SZTYWNOŚĆ
67 RA
PROFIL RAMY
20-21-21 mm
ILOŚĆ STRUN
16 x 19
POKROWIEC
TAK - PEŁNY

PRODUKTY POKREWNE

Sklepy internetowe KQS.store | Projekt i realizacja : sucro.pl