PLECAK TENISOWY TOUR 2.0

Plecak Tour 2.0 Backpack - funkcjonalny plecak tenisowy firmy Dunlop. Idealny dla osób szukających funkcjonalnego plecaka na korty, siłownię lub na co dzień. Dwukomorowy, spokojnie zmieści 2 rakiety i kilka najbardziej potrzebnych na korcie rzeczy.

Komora przeznaczona na rakiety umiejscowiona jest z tyłu i zamykana jest solidnym, dwukierunkowym zamkiem, co znacznie ułatwia wkładanie do niej rzeczy.

Szeroko otwierana komora główna spokojnie zmieścimy ubranie, piłki i drobne akcesoria. W jej wnętrzu znajduje się sporej wielkości kieszeń zamykana paskiem na rzep (np. notebook, portfel czy dokumenty). Komora rozsuwana jest solidnym, dwukierunkowym zamkiem. Na klapie umiejscowiona jest kieszeń z zamkiem przeznaczona na mniejsze akcesoria. Wewnątrz znajduję się funkcjonalny organizer: kieszonka z gumowym ściągaczem, siateczkowa kieszeń chroniona zamkiem oraz kabłąk do przypięcia kluczy.

Atutem Tour Backpack jest osobna kieszeń na buty. Dostęp do niej znajduje się z zewnątrz z boku dzięki czemu w łatwy i szybki sposób włożymy do niej obuwie bez konieczności dostawania się do środka. Plecak wyposażony został również boczną kieszonkę wykonaną z mocnej siateczki z elastycznym ściągaczem np. na bidon lub puszkę piłek.

System nośny plecaka stanowią dwie mocne, miękkie szelki z możliwością regulacji. Dodatkowo plecak możemy przenosić w dłoni za pomocą solidnego uchwytu.

Materiał: 420D NYLON & 600D

PRODUKTY POKREWNE

Sklepy internetowe KQS.store | Projekt i realizacja : sucro.pl