CX 400

srixon

Seria CX = KONTROLA

Nowa seria rakiet CX oparta jest o w nową technologię - Sonic Core with Infinergy® firmy BASF - super elastyczny materiał, ultra lekki, idealnie dopasowanym do wymagań współczesnego gracza.

Play Harder - pianka Infinergy® opracowana przez BASF, pierwszy na świecie E-TPU, ma znacznie lepsze właściwości odbicia od innych materiałów, takich jak EPP, EVA i EPE. Testy odbicia materiału pokazują 46% wzrost siły odbicia w stosunku do oryginalnego materiału Sonic Core. Gdy pianka Infinergy® jest połączona z ramą CX, uzyskuje się większą prędkość piłki w momencie uderzenia. 

Graj z maksymalnym komfortem. Sonic Core Infinergy® znajduje się w dwóch kluczowych obszarach rakiety tj na godzinie 2 i 10, tłumiąc wstrząsy powstałe w momencie uderzenia i redukując drgania ramy nawet o 37% lepiej, co zapewnia bardziej komfortowe uderzenia i redukuje ryzyko kontuzji..

sonic core dunlopPEAK SHIFTER FRAME  - Uderzaj głębsze, bardziej przenikliwe piłki.
Zyskaj więcej kontroli i podkręcenia aby grać głębsze i bardziej przenikliwe piłki, dzięki wielowymiarowej geometrii ramy.

HR GROMMET  - Czuj każde uderzenie.
Zyskaj wyczucie i wygodę podczas uderzenia piłki. Przelotki wykonano z HYBRAR® - materiału absorbującego wibracje.

STRAIGHT STRING SYSTEM - Graj uderzenia z jeszcze większą siłą.
Równoległe przelotki i naciąg tworzą większą powierzchnię uderzenia. To znaczy, że możesz grać z większą siłą, podkręceniem i wyczuciem.

SYNCHRO CHARGE SYSTEM - Graj wyraźniejsze i czystsze uderzenie.
Redukuj wibracje swoich uderzeń i uzyskaj większą stabilność uderzeń poza centralnych. To wszystko dzięki wysokiej elastyczności konstrukcji węglowej.

KONSTRUKCJA
PREMIUM GRAPHITE - SRIXON
POWIERZCHNIA GŁÓWKI
100 cali / 645 cm2
WAGA
285 g (bez naciągu)
DŁUGOŚĆ
27 cali - 69 cm
BALANS
330 mm
SZTYWNOŚĆ
72 RA
PROFIL RAMY
20-21-21 mm
ILOŚĆ STRUN
16 x 19
POKROWIEC
TAK - PEŁNY

PRODUKTY POKREWNE

Sklepy internetowe KQS.store | Projekt i realizacja : sucro.pl