SX TEAM 280

srixon

Rakieta tenisowa Dunlop SX Team 280 - kolejna propozycja od Dunlopa skierowana do szerokiego grona graczy - od rekreacyjnych po klubowych - grających na różnych poziomach zaawansowania. Grafitowa konstrukcja o umiarkowanej wadze i powiększonej powierzchni główki jest stabilna, dynamiczna i nie sprawia problemów w manewrowaniu. Rakieta typu all round - sprawdzi się w zarówno w grze przy siatce jak i z końcowej linii kortu.

Rama o wadze 280g (bez naciągu) i neutralnym wyważeniu (33 cm) jest połączeniem stabilności i manewrowości. Powierzchnia głowki 645 cm² zwiększa pole czystego trafienia - tzw. sweet spot - co poprawia komfort gry przy niecentrycznych uderzeniach blisko ramy. Otwarty układ naciągu 16x19 zwiększa możliwośc gry z duża rotacją. Zastosowane w budowie technologie zwiększają właściwości aerodynamiczne rakiety oraz poprawiają komfort gry poprzez pochłanianie wibracji wywołanych uderzeniem piłki o naciąg. Design wzorowany na zawodniczej kolekcji Dunlop SX.

SYSTEMY I TECHNOLOGIE:

HM6CARBON - Technologia zainspirowana jedną z najbardziej efektywnych struktur natury - plastrami miodu. Kompleksowa struktura sześciokątnej komórki tworzy niesamowicie trwałą a jednocześnie lekką konstrukcję, która w naturalny sposób absorbuje siłę naporu przy jednoczesnym zachowaniu swojego kształtu. W rewolucyjnym procesie produkcji Dunlop wykorzystał wysoko modułowane włókna węglowe ułożone w strukturę heksagonalną. Materiał HM6 Carbon został umieszczony pomiędzy warstwami Aerogel tworząc niezwykle stabilną, mocną konstrukcję. Konstrukcja HM6 Carbon została zapewniona poprzez 6 równych boków. Energia jest pochłaniana i równomiernie rozprowadzana po całej rakiecie, skutecznie niwelując niepożądane drgania i zapewniając zwiększone czucie rakiety.
AEROSKIN - technologia zainspirowana skórą rekina. Opływowe ciało rekina jest pokryte mikroskopijnymi wypustkami, które wywołują drgania powietrze redukując opór powietrza. W strategicznych miejscach rakiet zostały umieszczone specjalne wypustki, które umożliwiają swobodny przepływ powietrza i redukuje aerodynamiczne drgania. Dzięki tej technologii rakieta szybciej przedziera się przez powietrze, generując spotęgowaną siłę poprawiając manewrowalność

KONSTRUKCJA
HM6 CARBON
POWIERZCHNIA GŁÓWKI
100 cali / 645 cm2
WAGA
280 g (bez naciągu)
DŁUGOŚĆ
27 cali - 69 cm
BALANS
330 mm
SZTYWNOŚĆ
66 RA
PROFIL RAMY
23-26-24 mm
ILOŚĆ STRUN
16 x 19
POKROWIEC
TAK

PRODUKTY POKREWNE

Sklepy internetowe KQS.store | Projekt i realizacja : sucro.pl