BIOMIMETIC M 5.0

Biomimetic

M 5.0 to kolejna odsłona popularnej serii 500 - rakiety, która w każdej odsłonie zyskuje wielu fanów. Zaprojektowana dla wszystkich graczy na każdym poziomie zaawansowania, szukających kontroli gry i czucia rakiety. Charakteryzuje się umiarkowaną wagą i powierzchnią główki, jest łatwa w manewrowaniu. Rakieta typu all round - doskonale sprawdzi się w grze przy siatce oraz pozwala na głębokie topspiny z końcowej linii.


Kolekcja rakiet Dunlop Biomimetic 5.0 została zaprojektowana dla graczy o każdym stylu zamachu, szukających dynamicznej rakiety oferującej dużą moc. Zupełnie przeprojektowana konstrukcja ramy oraz o 15% bardziej zaokrąglony kształt główki niż w poprzednich wersjach 500 sprawiły, że rakieta cechuje się zwiększonym polem sweet spotu, daje więcej siły i szybszy zamach, przez co pozwala na jeszcze bardziej agresywną grę z każdego miejsca na korcie.


Seria Dunlop Biomimetic M - przeznaczona szczególnie dla graczy o średnim/umiarkowanym zamachu, szukających manewrowalnej rakiety dającej dobrą kontrolę i rotację połączoną z dynamiką.

 

 

KONSTRUKCJA
BIOMIMETIC
POWIERZCHNIA GŁÓWKI
100 cali / 645 cm2
WAGA
277 g (bez naciągu)
DŁUGOŚĆ
27 cali - 69 cm
BALANS
330 mm
SZTYWNOŚĆ
68 RA
PROFIL RAMY
22-25-25 mm
ILOŚĆ STRUN
16 x 19
SIŁA NACIĄGU
23 x 28 kg
POKROWIEC
TAK - PEŁNY

PRODUKTY POKREWNE

Sklepy internetowe KQS.store | Projekt i realizacja : sucro.pl