CX 200 LS

srixon

Seria CX = KONTROLA

Nowa seria rakiet CX oparta jest o w nową technologię - Sonic Core with Infinergy® firmy BASF - super elastyczny materiał, ultra lekki, idealnie dopasowanym do wymagań współczesnego gracza.

W tej edycji zastosowano technologię Flex Booster, cienki gumowy materiał w shafcie, który pochłania wibracje bez utraty kontroli. Podobnie jak w poprzedniej generacji zastosowano Sonic Core - super elastyczny materiał, ultra lekki, idealnie dopasowanym do wymagań współczesnego gracza. System Power Grid String Tech optymalizuje odstępy między strunami naciągu by zapewnić wygodniejsze uderzenia z większą rotacją.

Play Harder - pianka Infinergy® opracowana przez BASF, pierwszy na świecie E-TPU, ma znacznie lepsze właściwości odbicia od innych materiałów, takich jak EPP, EVA i EPE. Testy odbicia materiału pokazują 46% wzrost siły odbicia w stosunku do oryginalnego materiału Sonic Core. Gdy pianka Infinergy® jest połączona z ramą CX, uzyskuje się większą prędkość piłki w momencie uderzenia. 

Graj z maksymalnym komfortem. Sonic Core Infinergy® znajduje się w dwóch kluczowych obszarach rakiety tj na godzinie 2 i 10, tłumiąc wstrząsy powstałe w momencie uderzenia i redukując drgania ramy nawet o 37% lepiej, co zapewnia bardziej komfortowe uderzenia i redukuje ryzyko kontuzji..

sonic core dunlop

KONSTRUKCJA
PREMIUM GRAPHITE - SRIXON
POWIERZCHNIA GŁÓWKI
98 cali / 630 cm2
WAGA
290 g (bez naciągu)
DŁUGOŚĆ
27 cali - 69 cm
BALANS
325 mm
SZTYWNOŚĆ
64 RA
PROFIL RAMY
21,5 mm
ILOŚĆ STRUN
16 x 19
POKROWIEC
TAK - PEŁNY

PRODUKTY POKREWNE

Sklepy internetowe KQS.store | Projekt i realizacja : sucro.pl