SX 300

srixon

Rakieta do tenisa Dunlop SX 300 - kolejna seria rakiet oznaczonych symbolem 300, która w każdej kolejnej edycji zyskuje uznanie zawodników. Wszechstronna i aerodynamiczna rama dla szerokiego grona tenisistów poszukujących rakiety zapewniającej dużą dynamikę połączoną z większym dostępem do rotacji. Rakieta w wadze 300g (bez naciągu) wyważona neutralnie (32 cm) jest połączeniem dużej mocy, szybkości i stabilności. Powierzchnia głowki 645 cm² zwiększa pole czystego trafienia - tzw. sweet spot - co poprawia komfort gry przy niecentrycznych uderzeniach blisko ramy.

Podobnie jak pozostałe modele rodziny SX, SX 300 korzysta z nowej technologii Spin Boost, która wykorzystuje specjalnie zaprojektowane przelotki, aby ułatwić ruch struny wymagany do rotacji wyższego poziomu. Ma również technologię Sonic Core z Infinergy, wyjątkowo elastycznym materiałem, który zapewnia zauważalne zwiększenie tłumienia drgań. Rakieta jest również wyposażona w nowy system StringTech, który zapewnia bardziej przyjazny i bardziej czuły dotyk piłek uderzanych w górną część głowicy.

SPIN BOOST TECHNOLOGY - podłużne przelotki znajdują się na 10 głównych strunach w górnej części główki. Umożliwiają większy ruch strun naciagu w kierunku strzałek pokazanych na rakiecie (w niektórych strunach do przodu i do tyłu). Boczny (na boki) w jednym kierunku na innych strunach. Ten ruch pomaga mocniej ugryźć piłkę i wygenerować wysoki obrót mechaniczny - SPIN.

SONIC CORE INFINERGY - znajduje się w dwóch kluczowych obszarach rakiety tj na godzinie 2 i 10, tłumiąc wstrząsy powstałe w momencie uderzenia i redukując drgania ramy nawet o 37% lepiej, co zapewnia bardziej komfortowe uderzenia i redukuje ryzyko kontuzji.

V-ENERGY SHAFT II - Ciesz się większą siłą i stabilnością.Zyskaj mocniejsze uderzenie dzięki zoptymalizowanej sztywności z przekroju w kształcie litery V.

POWER GRIDE STRINGTECH - lepsza kontrola, więcej mocy i więcej rotacji. Technologia tworzy o 30% większy sweet-spot, równomiernie rozkładając moc na całej powierzchni.

 

KONSTRUKCJA
PREMIUM GRAPHITE - SRIXON
POWIERZCHNIA GŁÓWKI
100 cali / 645 cm2
WAGA
300 g (bez naciągu)
BALANS
320 mm
SZTYWNOŚĆ
65 RA
PROFIL RAMY
23-26-23 mm
ILOŚĆ STRUN
16 x 19
POKROWIEC
TAK
DŁUGOŚĆ
27 cali - 69 cm

PRODUKTY POKREWNE

Sklepy internetowe KQS.store | Projekt i realizacja : sucro.pl