HYPERFIBRE+ EVOLUTION PRO

hyperfibre

Rakieta do squasha DUNLOP HYPERFIBRE+ EVOLUTION PRO w najnowszej odsłonie. Firma DUNLOP to jeden ze światowych liderów w produkcji sprzętu do squasha.

Rakietą: HYPERFIBRE+ EVOLUTION PRO - gra NICK MATTHEW

Wszystkie komponenty zastosowane do budowy nowej serii HYPERFIBRE zostały tak zaprojektowane aby zwiększyć prędkość główki rakiety i nadać większe przysporzenie uderzonej piłce.
Połączenie kilku nowych technologii HYPERFIBRE sprawia że energia, którą generuję gracz przekłada się na potężną moc uderzenia i niesamowite czucie rakiety.

W seri iHYPERFIBRE+ EVOLUTION PRO zastosowano hybrydową konstrukcję ramy, która charakteryzuje się dobrym połączeniem mocy i kontroli. Idealna rama dla graczy szukających grywalności we wszystkich warunkach.

Konstrukcja rakiety została tak zaprojektowana, aby zminimalizować jej odkształcenie podczas uderzenia piłki. Dzięki takiej budowie rakieta ma większą stabilność. Przekłada się to na większą kontrolę i precyzję.

Model 120 to najlżejsza rakieta w serii HYPERFIBRE+ EVOLUTION. Posiada klasyczny układ strun, który poprawia kontrolę i czucie piłki oraz balans przesunięty na rączkę, który zwiększa manewrowalność rakiety.

W zestawie: Rakieta w sprzedaży jest fabrycznie naciągnięta przez producenta oraz posiada oryginalny pokrowiec.

KONSTRUKCJA
PREMIUM GRAPHITE & HYPERFIBRE+
POWIERZCHNIA GŁÓWKI
490 cm2
WAGA
120 gram (bez naciągu)
BALANS
EXTRA HEAD LIGHT
ILOŚĆ STRUN
14 x 18
SIŁA NACIĄGU
9-14 kg
POKROWIEC
TAK - PEŁNY

PRODUKTY POKREWNE

Sklepy internetowe KQS.store | Projekt i realizacja : sucro.pl