TERMOBAG REVOLUTION NT 12 RACKET THERMO

Termobag tenisowy Revolution NT 12 Racket Bag z kolekcji firmy Dunlop - jednego ze światowych liderów w produkcji sprzętu sportowego. Duży i pojemny, przewidziany na 12 rakiet.

Duża funkcjonalność i pomysłowość rozmieszczenia kieszeni w połączeniu z doskonałymi parametrami materiałów oraz nowoczesnym designem z pewnością zaspokoją oczekiwania wymagających zawodników.

Trzy obszerne komory główne pomieszczą wszystko czego potrzebujemy na korcie: rakiety, piłki, ubrania, ręcznik itp. Wszystkie chronione solidnymi, dwukierunkowymi zamkami szeroko rozsuwanymi co znacznie ułatwia wkładanie i wyciąganie rzeczy. Dwie z nich wykonane zostały ze specjalnych, termoizolacyjnych materiałów, które doskonale chronią rakiety, naciągi i owijki przed zbyt wysokimi i niskimi temperaturami. Trzecia komora pomieści resztę niezbędnych na korcie rzeczy: ubrania, ręcznik itp.
 
Dodatkowo Performance 12 Racket Bag posiada boczne kieszenie:
- z jednej strony duża, wentylowana kieszeń np. na wilgotne ubranie lub ręcznik.
- z drugiej zaś, dwie mniejsze kieszenie np. na akcesoria i rzeczy podręczne, oraz mała kieszonka wyłożona delikatnym materiałem np. na okulary czy telefon komórkowy.

Wszystkie zamykane są solidnymi zamkami. Dodatkowo w najmniejszej kieszonce suwak pokryty został gumą chroniącą rzeczy przed wilgocią.

Funkcjonalność termobagu podnoszą również osobna, wentylowana kieszeń na buty.

System nośny termobagu stanowią:
dwie mocne szelki z miękkimi naramiennikami. Mają one mozliwość regulacji długości lub całkowitego odpięcia od torby. Dodatkowo duży, wygodny uchwyt umieszczony z przodu do przenoszenia w dłoni.

Wymiary: 81 x 35 x 39 cm
Materiał: 600D NYLON

PRODUKTY POKREWNE

Sklepy internetowe KQS.store | Projekt i realizacja : sucro.pl