TERMOBAG REVOLUTION NT 8 RACKET THERMO

Termobag tenisowy Revolution NT 8 Racket Bag - jednego ze światowych liderów w produkcji sprzętu sportowego. Duży i pojemny, przewidziany na 8 rakiet.

Duża funkcjonalność i pomysłowość rozmieszczenia kieszeni w połączeniu z doskonałymi parametrami materiałów oraz nowoczesnym designem z pewnością zaspokoją oczekiwania wymagających zawodników.

Dwie obszerne komory główne
pomieszczą wszystko czego potrzebujemy na korcie: rakiety, piłki, ubrania, ręcznik itp. Wszystkie chronione solidnymi, dwukierunkowymi zamkami szeroko rozsuwanymi co znacznie ułatwia wkładanie i wyciąganie rzeczy. Komory wykonane zostały ze specjalnych, termoizolacyjnych materiałów, które doskonale chronią rakiety, naciągi i owijki przed zbyt wysokimi i niskimi temperaturami.

Dodatkowo Performance 8 Racket Bag posiada boczne kieszenie
:
- z jednej strony duża, wentylowana kieszeń np. na wilgotne ubranie lub ręcznik,
- z drugiej zaś, dwie mniejsze kieszenie np. na akcesoria i rzeczy podręczne, oraz mała kieszonka wyłożona delikatnym materiałem np. na okulary czy telefon komórkowy.
Wszystkie te kieszenie zamykane są solidnymi zamkami. Dodatkowo w najmniejszej kieszonce suwak pokryty został gumą chroniącą rzeczy przed wilgocią. Funkcjonalność termobagu podnosi osobna, wentylowana kieszeń na buty.

System nośny termobagu stanowią: dwie mocne szelki z miękkimi naramiennikami. 
Mają one mozliwość regulacji długości lub całkowitego odpięcia od torby. Dodatkowo duży, wygodny uchwyt umieszczony z przodu do przenoszenia w dłoni.

Wymiary: 80 x 35 x 28 cm
Materiał: 600D NYLON

PRODUKTY POKREWNE

Sklepy internetowe KQS.store | Projekt i realizacja : sucro.pl