CX PERFORMANCE 15 RKT THERMO

Torba na rakiety z zawodniczej serii Dunlop CX Performance 15 Rkt Thermo Bag. Większa torba w kolekcji, przewidziana na 15 rakiet. Duża funkcjonalność i pomysłowość rozmieszczenia kieszeni i przegród w połączeniu z nowoczesnym designem sprawiają, że będzie ona dobrym wyborem dla zawodników, trenerów i amatorów.


Dwie komory główne umiejscowione na zewętrznych stronach torby
 pomieszczą najbardziej potrzebne na korcie rzeczy: rakiety, piłki, ręcznik itp. Obie wykonane ze specjalnych, termoizolacyjnych materiałów, które chronią rakiety, naciągi i owijki przed zbyt wysokimi i niskimi temperaturami. Komory chronione solidnymi, dwukierunkowymi suwakami. Środkowa część torby przeznaczona jest na odzież. Dwie wentylowane kieszenie z zamkami umożliwiają oddzielenie czystej odzieży od brudnej. Dodatkowo torba posiada osobną kieszeń na buty chronioną zamkiem. Na jednym z boków znajdują się ponad to dwie małe kieszenie z suwakami, na różne mniejsze akcesoria.

System nośny stanowią dwie solidne szelki z miękkimi naramiennikami,
 dzięki którym możemy ją nosić na plecach jak plecak. Mają one mozliwość regulacji długości oraz są na stałe przymocowane do torby. Dodatkowo dwa uchwyty do przenoszenia w dłoni oraz rączka na szczycie.

  • Wymiary: 78 x 35 x 45 cm

  • Kolory: Black/Black, Black/Grey, Black/Red  (za producentem).

 

PRODUKTY POKREWNE

Sklepy internetowe KQS.store | Projekt i realizacja : sucro.pl