PLECAK TENISOWY CX PERFORMANCE BACKPACK

Plecak sportowy z przegrodą na rakietę z zawodniczej kolekcji Dunlop CX Performance Backpack. Oferta dla graczy poszukujących funkcjonalnego plecaka do tenisa, squasha lub badmintona. Spokojnie zmieści 2 rakiety oraz kilka najbardziej potrzebnych na korcie rzeczy.

Przegroda na rakiety umiejscowiona jest z tyłu i zamykana jest solidnym, dwukierunkowym zamkiem. Wewnątrz znajduje się pasek z rzepem do przypięcia rakiet. Komora główna zmieścimy strój oraz kilka mniejszych rzeczy np. piłki. Jest ona chroniona solidnym dwukierunkowym zamkiem. Dodatkowo plecak posiada na froncie sporej wielkości kieszeń, do której możemy schować np. buty oraz mniejszą kieszeń na klapie z funkcjonalnym organizerem na rzeczy podręczne i akcesoria. Obie kieszenie zamykane za pomoca suwaków. Dodatkowym wyposażeniem są kieszonki ulokowane po bokach: jedna elsatyczna ze ściągaczem (np. na bidon z napojem), druga materiałowa z zamkiem (np. na dokumenty).

System nośny stanowią dwie solidne, sszelki z miękkimi naramniennikami. Maja one możliwością regulacji długości. Wewnętrzne strony szelek pokryte są siateczką poprawiającą cyrkulację powietrza. Dodatkowo plecak możemy przenosić w dłoni za pomocą solidnego uchwytu.

  • Wymiary: 49 x 33 x 24 cm.

 

PRODUKTY POKREWNE

Sklepy internetowe KQS.store | Projekt i realizacja : sucro.pl