TERMOBAG CX TEAM 8

Torba na rakiety Dunlop CX Team 8 Pack - mniejsza torba w kolekcji, przewidziana na 8 rakiet. Duża funkcjonalność i pomysłowość rozmieszczenia kieszeni i przegród w połączeniu z nowoczesnym designem sprawiają, że będzie ona dobrym wyborem dla zawodników klubowych.

Dwie komory główne umiejscowione na zewętrznych stronach torby pomieszczą najbardziej potrzebne na korcie rzeczy: rakiety, piłki, ręcznik itp. Jedna z nich wykonana ze specjalnych, termoizolacyjnych materiałów, które chronią rakiety, naciągi i owijki przed zbyt wysokimi i niskimi temperaturami. W drugiej znajdziemy materiałową kieszonkę z zamkiem np. na portfel lub telefon. Obie komory chronione solidnymi, dwukierunkowymi suwakami. Środkowa część torby przeznaczona jest na odzież oraz buty. Dwie osobne, wentylowane kieszenie z zamkami oddzielą te rzeczy od całej reszty. Dodatkowo torba posiada dwie małe kieszenie boczne z suwakami, na różne akcesoria. W jednej z nich wydzielone zostały dwie przegródki z elastycznymi ściągaczami/.

System nośny stanowią dwie mocne szelki z miękkimi naramiennikami, dzięki którym możemy ją nosić na plecach jak plecak. Mają one mozliwość regulacji długości oraz są na stałe przymocowane do torby. Dodatkowo dwa uchwyty do przenoszenia w dłoni.
Wymiary: 76 x 35 x 26 cm

PRODUKTY POKREWNE

Sklepy internetowe KQS.store | Projekt i realizacja : sucro.pl