CX PERFORMANCE 9 RKT THERMO

Torba na rakiety z zawodniczej serii Dunlop CX Performance 9 Rkt Thermo Bag. Mniejsza torba w kolekcji, przewidziana na 9 rakiet. Duża funkcjonalność i pomysłowość rozmieszczenia kieszeni i przegród w połączeniu z nowoczesnym designem sprawiają, że będzie ona dobrym wyborem dla zawodników, trenerów i amatorów.

Dwie komory główne umiejscowione na zewętrznych stronach torby pomieszczą najbardziej potrzebne na korcie rzeczy: rakiety, piłki, ręcznik itp. Jedna z nich wykonana ze specjalnych, termoizolacyjnych materiałów, które chronią rakiety, naciągi i owijki przed zbyt wysokimi i niskimi temperaturami. W drugiej znajdziemy dwie kieszonki z zamkami np. na portfel lub telefon. Obie komory chronione solidnymi, dwukierunkowymi suwakami. Środkowa część torby przeznaczona jest na odzież. Dwie wentylowane kieszenie z zamkami umożliwiają oddzielenie czystej odzieży od brudnej. Dodatkowo torba posiada osobną kieszeń na buty chronioną zamkiem. Na jednym z boków znajdują się ponad to dwie małe kieszenie z suwakami, na różne mniejsze akcesoria.

System nośny stanowią dwie solidne szelki z miękkimi naramiennikami, dzięki którym możemy ją nosić na plecach jak plecak. Mają one mozliwość regulacji długości oraz są na stałe przymocowane do torby. Dodatkowo dwa uchwyty do przenoszenia w dłoni oraz rączka na szczycie.

Wymiary: 78 x 35 x 33 cm

Kolor: Black/Black, Black/Grey, Black/Red (za producentem).

PRODUKTY POKREWNE

Sklepy internetowe KQS.store | Projekt i realizacja : sucro.pl